Henter data
Skip Navigation LinksHjem > Om AgriKjøp > Ansatte

Ansatte


Gunnar Håkenrud

Daglig leder
Telefon: 975 70 545
E-post: gunnar.hakenrud@agrikjop.no

Christian Wilhelmsen
Kategori- og innkjøpssjef
Telefon: 473 19 791
E-post: christian.wilhelmsen@agrikjop.no

Øivind Norderhaug 
Kategori- og innkjøpssjef
Telefon: 908 71 332
E-post: oivind.norderhaug@agrikjop.no

Ken Joseph Gevers
Kategori- og innkjøpssjef
Telefon: 952 85 597
E-post: ken.joseph.gevers@agrikjop.no


Kristine Dalen

Økonomi- og kategorisjef

Telefon: 981 08 028

E-post: kristine.dalen@agrikjop.no


Rikke Skaar

Innkjøpscontroller

Mob: 930 46 248
E-post: rikke.skaar@agrikjop.no

Hilde Huse
Markeds- og kommunikasjonssjef
Telefon: 414 02 000
E-post: hilde.huse@agrikjop.no


Kristin Johansson

Kommunikasjonsrådgiver

Telefon: 413 14 794
E-post: kristin.johansson@agrikjop.no

Madeleine Aaram

Agrol kundesupport & Avtalekoordinator

Telefon: 938 68 500
E-post: madeleine.aaram@agrikjop.no

Kundeservice Agrol telefon
22 17 47 74 mellom klokken 12 -15

E-post: post@agrol.no



 

 

 ​

AgriKjøp AS, Schweigaardsgt 34c, Postboks 9230 Grønland, 0134 Oslo, Tlf: 22 05 71 15
Alle rettigheter © AgriKjøp AS | Powered by Crayon | Webdesign: Dalsgren